Artykuł1

Oto podstrona: 4


Łazienka wymaga różnych rozważań, a jednym z najważniejszych jest to, czy należy używać białych ręczników, czy kolorowych ręczników. Oczywiście oba mają swoje zalety i wady, więc spójrzmy i możesz zdecydować, który najlepiej Ci odpowiada.

  Długość życia:

  Jedną z rzeczy do rozważenia jest kolor i trwałość koloru, a to zależy od częstotliwości używania ręczników. Białe ręczniki wyglądają rześko, czysto i pasują do szerokiej gamy kolorów, co sprawia, że ​​jest to prosty, elegancki wybór. Oczywistym minusem jest to, że ich jasność może z czasem zanikać, a plamy mogą być trudne do usunięcia, szczególnie jeśli używają ich małe dzieci.

  Kolorowe ręczniki noszą się lepiej, także w kolorze złamanej bieli. Mają one tendencję do dłuższego działania w trudniejszych warunkach niż białe ręczniki.

  Opieka:

  Oczywiście pielęgnacja ręczników to także coś, co należy wziąć pod uwagę. Białe ręczniki będą musiały być prane wyłącznie białymi przedmiotami, w przeciwnym razie może dojść do lekko przebarwionych ręczników. Lub jeszcze gorzej, jasny kolor może przeciekać, niszcząc całkowicie ręczniki. Zaletą kolorowych ręczników jest to, że można je umieścić w pralce w dowolnym innym kolorze i wyjdzie w idealnym stanie. Ryzyko jest niewielkie lub nie ma go wcale. Są również lepsze dla rodzin, ponieważ nie trzeba się martwić, że dzieci i ich brudne dłonie zetkną się z nimi, szczególnie jeśli wybierzesz ciemniejsze kolory.

  Białe ręczniki można przywrócić do pierwotnej jasności za pomocą odrobiny silniejszego detergentu, niektórzy nawet używają wybielaczy, chociaż może to być trudne na tkaninie ręcznika. Jeśli chcesz ponownie wykorzystać materiały i zaoszczędzić pieniądze, dlaczego nie farbować białych ręczników, jeśli stają się zbyt odrapane? Oznacza to, że nie muszą ich wyrzucać.

  Projekt:

  Biel ma neutralny, klasyczny kolor. Największą zaletą jest to, że bez względu na to, jaki kolor wybierzesz dla swoich hotelowych łazienek, gwarantujesz, że białe ręczniki będą idealnie pasować. Kolorowe ręczniki mogą ograniczać, szczególnie jeśli wybierasz jasne lub odważne kolory, więc zastanów się, czy ręczniki będą pasować do wystroju łazienki.

  Oczywiście białe ręczniki wyglądają o wiele bardziej atrakcyjnie na wiele sposobów, a to z powodu ich czystej i wyrazistej estetyki. Ponieważ minimalistyczny design jest dość popularny, białe ręczniki są doskonałym współczesnym wyborem. Oznacza to, że chociaż mogą być trudniejsze w utrzymaniu, będą pasować do większości kolorów i będą preferowane przez gości.

  Wybór koloru ręcznika może być trudną decyzją, ale biorąc pod uwagę wszystkie te rzeczy, powinieneś być w stanie dokonać wyboru.