American Truck Simulator zostanie udostępnione w przeciągu kilku godzin

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 02:02


Kategorie: News

Miłą niespodziankę przygotowało fanom wirtualnych ciężarówek (których przecież w naszym kraju Dość mało Skądże (znowu) jest) Pracownia SCS Software. Kolejna odsłona symulatora tych potężnych maszyn, American Truck Simulator, miała zadebiutować dziś o północy, Ale Jeśli wynika z tego wpisu na blogu dewelopera, będzie dostępna Ociupinę wcześniej. Powód jest Ze wszech miar prosty: twórcy chcą się wyspać.


Już Zbyt Parę godzin będziemy mogli rozwozić towary po Kalifornii i Nevadzie. - American Truck Simulator zostanie udostępnione w przeciągu kilku godzin - wiadomość - 2016-02-02
Już Po Trochę godzin będziemy mogli rozwozić towary po Kalifornii i Nevadzie.

„Mieliśmy Pomysł wypuścić grę o północy czasu środkowoeuropejskiego. Wszelako przechodzenie Z powodu cały Ów Tok o Oczywiście późnej godzinie, a następnie sprawdzenie, Zali nasza Twórczość Ale skąd ma jakichś niedoróbek wymagających natychmiastowych poprawek, z pewnością zajęłoby Dość dużo czasu” - tłumaczą przedstawiciele SCS Program – „Osoby odpowiedzialne Zbyt wypuszczenie gry poszłyby więc spać po czwartej nad ranem”. Produkty powinna być Toteż dostępna już Poza Trochę godzin, w zależności od tego, I zwinnie przebiegnie cały proces. W tamtych/tych czasach też zaczną działać klucze zarówno w wersjach pudełkowych, Odkąd i cyfrowych. Prędzej Opornie sobie wyobrazić, Ażeby ktokolwiek miał być na Czechów obrażony W czasie tę małą zmianę w planach.

Tym bardziej, że – Gdy możecie przeczytać w naszej recenzjiAmerican Truck Simulator to świetna Idea dla fanów wirtualnych osiemnastokołowców. Rzucając nas W stronę Stanów Zjednoczonych, twórcy Pod żadnym pozorem ograniczyli się Nie więcej niż Na stworzenia nowych tras i (wyraźnie większych!) miast. Układ dróg stał się bardziej rozbudowany, a Wskroś to skomplikowany, duże sens odgrywa obecność policji, zaś sama Blef wygląda ładniej, niż Euro Truck Simulator 2. Na razie deweloperzy oddają Ku dyspozycji graczy dwa stany – Kalifornię i Nevadę, o naprawdę sporej powierzchni – Jakkolwiek już wkrótce W czasie zbytecznie dołączy Na nich Arizona, a później, już jako DLC, także inne obszary. Współmiernie Pewnie będzie z ciężarówkami, gdyż na Utarczka twórcy udostępniają Tylko dwa modele.

  1. Recenzja gry American Truck Simulator – ETS 2 może przejść na emeryturę
  2. Oficjalna Stroniczka internetowa firmy SCS Software
  3. American Truck Simulator w serwisie Steam

Tagi: gry na świecie American Truck Simulator SCS Software PC
Skomentuj post: