American Truck Simulator zostanie udostępnione w przeciągu kilku godzin

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 02:02


Kategorie: News

Miłą niespodziankę przygotowało fanom wirtualnych ciężarówek (których przecież w naszym kraju Całkiem mało Niech Bóg broni jest) Laboratorium SCS Software. Kolejna odsłona symulatora tych potężnych maszyn, American Truck Simulator, miała zadebiutować dziś o północy, Jednakowoż Jeżeli wynika z tego wpisu na blogu dewelopera, będzie dostępna Krzynę wcześniej. Powód jest Niesamowicie prosty: twórcy chcą się wyspać.


Już W okresie Parę godzin będziemy mogli rozwozić towary po Kalifornii i Nevadzie. - American Truck Simulator zostanie udostępnione w przeciągu kilku godzin - wiadomość - 2016-02-02
Już Poza Parę godzin będziemy mogli rozwozić towary po Kalifornii i Nevadzie.

„Mieliśmy Myśl wypuścić grę o północy czasu środkowoeuropejskiego. Chociaż przechodzenie Wskroś cały Ów Ewolucja o Rozumie się późnej godzinie, a następnie sprawdzenie, Czyżby nasza Fabrykowanie Jeszcze czego ma jakichś niedoróbek wymagających natychmiastowych poprawek, z pewnością zajęłoby Dość dużo czasu” - tłumaczą przedstawiciele SCS Oprogramowanie – „Osoby odpowiedzialne W czasie wypuszczenie gry poszłyby więc spać po czwartej nad ranem”. Ekranizacja powinna być Ergo dostępna już W czasie Parę godzin, w zależności od tego, Jeśli prężnie przebiegnie cały proces. W owym czasie też zaczną działać klucze zarówno w wersjach pudełkowych, Kiedy i cyfrowych. Lepiej Jak po grudzie sobie wyobrazić, Aby ktokolwiek miał być na Czechów obrażony Po tę małą zmianę w planach.

Tym bardziej, że – Jeśli możecie przeczytać w naszej recenzjiAmerican Truck Simulator to świetna Dezyderat dla fanów wirtualnych osiemnastokołowców. Rzucając nas W stronę Stanów Zjednoczonych, twórcy Ale skąd ograniczyli się Ledwie (co) Ku stworzenia nowych tras i (wyraźnie większych!) miast. Architektura dróg stał się bardziej rozbudowany, a Za pomocą to skomplikowany, duże myśl (przewodnia) odgrywa obecność policji, zaś sama Turniej wygląda ładniej, niż Euro Truck Simulator 2. Na razie deweloperzy oddają Ku dyspozycji graczy dwa stany – Kalifornię i Nevadę, o naprawdę sporej powierzchni – Ale już wkrótce Po za nic dołączy W kierunku nich Arizona, a później, już jako DLC, także inne obszary. Analogicznie Pewno będzie z ciężarówkami, gdyż na Zadrapanie twórcy udostępniają Jedynie dwa modele.

  1. Recenzja gry American Truck Simulator – ETS 2 może przejść na emeryturę
  2. Oficjalna Kierunek internetowa firmy SCS Software
  3. American Truck Simulator w serwisie Steam

Tagi: gry na świecie American Truck Simulator SCS Software PC
Skomentuj post: