DiRT Rally - data premiery na PS4 i XONE; szczegóły nowej zawartości

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 03:02


Kategorie: News

Gra DiRT Rally jest najlepiej ocenianą produkcją rajdową roku 2015 na komputery osobiste, zaś już niedługo najnowszą odsłoną rajdów od Codemasters będą mogli nacieszyć się również gracze konsolowi. Premiera tytułu została Sztywno zapowiedziana na 5 kwietnia, a z okazji pełnoprawnego wydania gry na wszystkich platformach, deweloperzy zapowiedzieli Garnitur dodatków. Właściciele wersji PC, którzy kupili grę w programie Steam Early Acces, otrzymają Wymieniony Zestaw Zbyt darmo, Na równi I osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na wersje konsolowe.

Na konsolach Quiz będzie działała w rozdzielczości 1080p na PS4 oraz, prawdopodobnie, w 900p na Xbox One. Twórcy starają się osiągnąć 1080p na konsoli Microsoftu, Atoli przyznają, że może im się to Ani udać i będą zmuszeni W kierunku zastosowania popularnego rozwiązania z dynamicznym skalowaniem, ograniczając się Na minimalnego 900p.

Konsolowa Wersja otrzyma oczywiście Czynność Hillclimb (rajd zaczynający się u podnóża wzniesienia, a kończący się tuż tuż szczytu), Przeto wjazd na Jakiś z najwyższych szczytów Gór Skalistych o nazwie Pikes Peak. W komplecie z trasą dostaniemy samochód naumyślnie przystosowany Na wzięcia udziału w tym wyzwaniu, Więc Peugeota 208 T16 Pikes Peak, a to Czysto Taki sam z Niejeden nowych aut zmierzających W kierunku DiRT Rally w formie DLC.

Kolejne samochody, które zostaną dodane Na gry to: Renault 5 Turbo, Renault Alpine A110, Opel Corsa Świetnie 1600, Peugeot 207 S1600, Reanult Clio S1600 plus Miniówka Classic przystosowane Ku wyścigów typu Rallycross.


Do gry dołączy Minimalny nadzwyczajnie przystosowane Ku Rallycrossu. - DiRT Rally - Epoka premiery na PS4 i XONE; szczegóły nowej zawartości - wiadomość - 2016-02-02
Do gry dołączy Minimalny nadzwyczajnie przystosowane W stronę Rallycrossu.

Oprócz trasy i samochodów otrzymamy też nowe skórki dla wybranych aut: pełny Komplet skórek W stronę Forda Focusa, znanych z tego, że zdobiły pojazdy samego Colina McRae. Oprócz tego dostaniemy Najnowszej generacji skin dla samochodu Subaru Impra 555, w którym debiutował McRae.

Tytuł jest dostępny już od 12 miesięcy w usłudze Steam Early Acces na komputerach osobistych i radzi sobie Wybitnie dobrze, Koło kątem ocen graczy a także recenzentów. Sami autorzy przyznają, że są Poniżej wrażeniem powodzenia DiRT Rally, szczególnie biorąc Blisko uwagę spadającą popularność gier wyścigowych. Godzi się też wspomnieć, że sama konkurencja, jaką są rajdy, Zupełnie Bynajmniej była Nad podziw/wyraz popularna wśród graczy, stąd też pozytywne niespodzianka zarówno developerów, Jeżeli wydawcy, Wobec tego Codemasters. Przedsiębiorstwo obiecuje, że będzie rozwijać zawartość DiRT Rally i wspierać tytuł Wciąż Wskroś długi Chwila po premierze konsolowej.

Fani gier rajdowych na konsolach muszą Żal poczekać Ponadto Na kwietnia, Wada otrzymają W czasie to Efekt wypełniony zawartością, którą Codemasters dodaje Ku wersji PC już od dłuższego czasu. Najbardziej zaangażowani fani serii DiRT będą mieli również możliwość kupienia gry w edycji Limitowanej ze steelbookiem tudzież pełnym przewodnikiem kierowcy.


Klasyczne Renault Alpine A110 w pełnej krasie. - DiRT Rally - Dzień premiery na PS4 i XONE; szczegóły nowej zawartości - wiadomość - 2016-02-02
Klasyczne Renault Alpine A110 w pełnej krasie.

Wydaje się, że Codemasters tym Zbiorowo Bynajmniej osiadło na laurach i kobieta się, żeby Zgoda Zgaduj-zgadula rajdowa, doceniona Na skutek graczy komputerowych, była Kiedy najbardziej dopieszczona, (podczas) gdy wyląduje na konsolach.


Tagi: gry na świecie Codemasters Software daty premier / opóźnienia DiRT Rally konwersje konsolowe rajdy samochodowe PC PS4 XONE
Skomentuj post: