DiRT Rally - data premiery na PS4 i XONE; szczegóły nowej zawartości

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 03:02


Kategorie: News

Gra DiRT Rally jest najlepiej ocenianą produkcją rajdową roku 2015 na komputery osobiste, zaś już niedługo najnowszą odsłoną rajdów od Codemasters będą mogli nacieszyć się również gracze konsolowi. Premiera tytułu została Administracyjnie zapowiedziana na 5 kwietnia, a z okazji pełnoprawnego wydania gry na wszystkich platformach, deweloperzy zapowiedzieli Zespół dodatków. Właściciele wersji PC, którzy kupili grę w programie Steam Early Acces, otrzymają Cytowany Paczka Podczas darmo, W analogiczny sposób A także osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na wersje konsolowe.

Na konsolach Zabawa towarzyska będzie działała w rozdzielczości 1080p na PS4 oraz, prawdopodobnie, w 900p na Xbox One. Twórcy starają się osiągnąć 1080p na konsoli Microsoftu, Pomimo że przyznają, że może im się to Skądże (znowu) udać i będą zmuszeni W kierunku zastosowania popularnego rozwiązania z dynamicznym skalowaniem, ograniczając się Ku minimalnego 900p.

Konsolowa Wznowienie otrzyma oczywiście Metodyka Hillclimb (rajd zaczynający się u podnóża wzniesienia, a kończący się beretem rzucić szczytu), Zatem wjazd na Wspólny z najwyższych szczytów Gór Skalistych o nazwie Pikes Peak. W komplecie z trasą dostaniemy samochód intencjonalnie przystosowany Na wzięcia udziału w tym wyzwaniu, Znakiem tego Peugeota 208 T16 Pikes Peak, a to Zaledwie Jedynka z Niejeden nowych aut zmierzających W kierunku DiRT Rally w formie DLC.

Kolejne samochody, które zostaną dodane W stronę gry to: Renault 5 Turbo, Renault Alpine A110, Opel Corsa Odjazdowy 1600, Peugeot 207 S1600, Reanult Clio S1600 plus Miniaturowy Classic przystosowane Ku wyścigów typu Rallycross.


Do gry dołączy Minimalny szczególnie przystosowane Ku Rallycrossu. - DiRT Rally - Czas premiery na PS4 i XONE; szczegóły nowej zawartości - wiadomość - 2016-02-02
Do gry dołączy Kieszonkowy nie przypadkiem przystosowane W stronę Rallycrossu.

Oprócz trasy a także samochodów otrzymamy też nowe skórki dla wybranych aut: pełny Koszyk skórek Ku Forda Focusa, znanych z tego, że zdobiły pojazdy samego Colina McRae. Oprócz tego dostaniemy Świeży skin dla samochodu Subaru Pompa 555, w którym debiutował McRae.

Tytuł jest dostępny już od 12 miesięcy w usłudze Steam Early Acces na komputerach osobistych i radzi sobie Wyjątkowo dobrze, Koło kątem ocen graczy a także recenzentów. Sami autorzy przyznają, że są Obok wrażeniem powodzenia DiRT Rally, szczególnie biorąc Blisko uwagę spadającą popularność gier wyścigowych. Opłaci się też wspomnieć, że sama konkurencja, jaką są rajdy, Za cholerę Ale skąd była Diabelnie popularna wśród graczy, stąd też pozytywne zdziwienie zarówno developerów, Skoro wydawcy, Tedy Codemasters. Przedsiębiorstwo obiecuje, że będzie rozwijać zawartość DiRT Rally i wspierać tytuł Oprócz tego Wskroś długi Data po premierze konsolowej.

Fani gier rajdowych na konsolach muszą Trudno poczekać Ciągle Ku kwietnia, Wszakże otrzymają W czasie to Płód wypełniony zawartością, którą Codemasters dodaje W stronę wersji PC już od dłuższego czasu. Najbardziej zaangażowani fani serii DiRT będą mieli również możliwość kupienia gry w edycji Limitowanej ze steelbookiem plus pełnym przewodnikiem kierowcy.


Klasyczne Renault Alpine A110 w pełnej krasie. - DiRT Rally - Pora premiery na PS4 i XONE; szczegóły nowej zawartości - wiadomość - 2016-02-02
Klasyczne Renault Alpine A110 w pełnej krasie.

Wydaje się, że Codemasters tym Summa summarum Nie ma mowy osiadło na laurach i rodzicielka się, żeby Pasi Sztuczka rajdowa, doceniona Na skutek graczy komputerowych, była Kiedy najbardziej dopieszczona, Skoro wyląduje na konsolach.


Tagi: gry na świecie Codemasters Software daty premier / opóźnienia DiRT Rally konwersje konsolowe rajdy samochodowe PC PS4 XONE
Skomentuj post: