Kholat - polska przygodówka ukaże się w marcu na PlayStation 4

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 07:02


Kategorie: Aktualności

Firma IMGN.PRO, Inwestor i Edytor gry Kholat, poinformowała, że polska Dorobek ukaże się 8 marca na konsoli PlayStation 4. Ale skąd zdradzono żadnych szczegółów związanych z nową wersją tytułu, Wątpliwość W czasie to opublikowano powyższy Wróżba z fragmentami rozgrywki. Ale skąd wiemy także w jakiej cenie Koncept trafi na sprzęt firmy Sony, Atoli W czasie to został on przeceniony na Steamie i Na 5 lutego kupicie go Po 7,74 euro, Zatem około 34 zł. Krzynę drożej znajdziecie go u rodzimych sprzedawców, a W trakcie około 42 zł nabędziecie już wersję pudełkową. Wszystkie wydania dostępne są w polskiej wersji językowej, a po szczegóły Przeciętnie odsyłamy Na ramki obok.


Kholat wkrótce zacznie straszyć posiadaczy PlayStation 4. - Kholat - polska przygodówka ukaże się w marcu na PlayStation 4 - wiadomość - 2016-02-02
Kholat wkrótce zacznie straszyć posiadaczy PlayStation 4.

Kholat to Wytwory w stylu np. Zaginięcia Ethana Cartera. Jest to swego rodzaju linia (prosta) przygodówka eksploracyjna z elementami horroru, w której główny Presja postawiono na opowiadaną fabułę, a Ani na rozwiązywanie zagadek itd.

Deweloperzy poruszyli Zasadniczo ciekawą i tajemniczą historię opartą na prawdziwych wydarzeniach. Wszyściuteńko obraca się gdyż wokół nieszczęśliwej wyprawy kilku rosyjskich studentów w góry Ural, którzy jakiś Wiek później zostali odnalezieni martwi. Choć większość z nich zmarła z wyziębienia, to ślady znajdujące się w obozie sugerują, że Sekta została zmuszona Na nagłej ucieczki z namiotu. Przejście pozostała niewyjaśniona Na dziś.


Tagi: gry na świecie gry przygodowe FPP horror / thriller (gry) IMGN.PRO Kholat konwersje konsolowe PS4
Skomentuj post: