Kholat - polska przygodówka ukaże się w marcu na PlayStation 4

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 07:02


Kategorie: Aktualności

Firma IMGN.PRO, Przedsiębiorca i Księgarz gry Kholat, poinformowała, że polska Przerób ukaże się 8 marca na konsoli PlayStation 4. Wcale zdradzono żadnych szczegółów związanych z nową wersją tytułu, Ależ W trakcie to opublikowano powyższy Znak z fragmentami rozgrywki. Bynajmniej wiemy także w jakiej cenie Zamiar trafi na sprzęt firmy Sony, Uchybienie Zbyt to został on przeceniony na Steamie i Ku 5 lutego kupicie go W okresie 7,74 euro, Więc około 34 zł. Trochę drożej znajdziecie go u rodzimych sprzedawców, a W okresie około 42 zł nabędziecie już wersję pudełkową. Wszystkie wydania dostępne są w polskiej wersji językowej, a po szczegóły Akademicko odsyłamy W kierunku ramki obok.


Kholat wkrótce zacznie straszyć posiadaczy PlayStation 4. - Kholat - polska przygodówka ukaże się w marcu na PlayStation 4 - wiadomość - 2016-02-02
Kholat wkrótce zacznie straszyć posiadaczy PlayStation 4.

Kholat to Ekranizacja w stylu np. Zaginięcia Ethana Cartera. Jest to swego rodzaju kreska przygodówka eksploracyjna z elementami horroru, w której główny Parcie postawiono na opowiadaną fabułę, a Nie ma mowy na rozwiązywanie zagadek itd.

Deweloperzy poruszyli Piekielnie ciekawą i tajemniczą historię opartą na prawdziwych wydarzeniach. Wszyściuteńko obraca się bo wokół nieszczęśliwej wyprawy kilku rosyjskich studentów w góry Ural, którzy jakiś Pora później zostali odnalezieni martwi. Choć większość z nich zmarła z wyziębienia, to ślady znajdujące się w obozie sugerują, że Kolegium została zmuszona W kierunku nagłej ucieczki z namiotu. Przejście pozostała niewyjaśniona Na dziś.


Tagi: gry na świecie gry przygodowe FPP horror / thriller (gry) IMGN.PRO Kholat konwersje konsolowe PS4
Skomentuj post: