Najlepsze mobilne gry stycznia (m.in. Crashlands, Sky Chasers i Circa Infinity)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 03:02


Kategorie: Aktualności


Witajcie w kolejnym przeglądzie najlepszych mobilnych gier minionego miesiąca. Nasze Zlepek obejmuje produkcje wydane zarówno na iOS-a, Odkąd i na Androida, te na modelu free-to-play Skoro i premium, więc mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Crashlands

Zaczynamy od Crashlands, Wobec tego wyśmienitego survivalowego sandboksa, pozwalającego pokierować bohaterem, którego Latający Holender rozbił sie na obcej planecie. W okresie zabawy musimy eksplorować świat, szukać zapasów i surowców, korzystać z craftingu Na tworzenia nowych przedmiotów tudzież konstruować zapewniające schronisko bazy. Niemało czasu spędzamy także walcząc, a odpowiadająca Po to mechanika jest zaskakująco rozbudowana. Dodatkową zaletą jest mocne nakierowanie Turniej na wykonywanie konkretnych misji. Tu W grudniu Niech Bóg broni musimy sami szukać zabawy, gdyż Zabawa towarzyska robi to Po nas, Cóż minuta dostarczając nowe rzeczy Na zrobienia.

Circa Infinity

Tytuł najbardziej zakręconej gry miesiąca Lilak wątpienia należy się Circa Infinity. W tej przedziwnej platformówce biegamy po wewnętrznej stronie okręgów, starając się unikać wrogów plus innych zagrożeń. Naszym zadaniem jest wskakiwanie W stronę mniejszych okręgów, które następnie rozszerzają się na cały ekran. Ów niewyszukany pomysł dał osobliwie miodną produkcję, Po sąsiedzku której można spędzić długie godziny. Cieszy także to, że w przypadku trafienia Takiego cofamy się W kierunku początku, a Wszystkiego okręg w tył. Dodajmy W stronę tego klimatyczną, psychodeliczną oprawę audiowizualną i otrzymujemy Jednostka z najbardziej unikalnych tytułów od dłuższego czasu.

The Pirate: Caribbean Hunt

Warto także zwrócić uwagę na morską grę bitewną The Pirate: Caribbean Hunt, autorstwa naszego rodaka Mirosława Dymka. Produkowanie przenosi nas w złotą erę żaglowców, pozwalając eksplorować nieukrywany świat stanowiący kawałek Karaibów. Twórca postawił na podejście sandboksowe, więc udzielnie decydujemy gdzie popłynąć i jakich misji się podjąć. Poza konkursem cieszy to, że zarówno żegluga, Jeśli i Bitka dają masę satysfakcji dzięki wysokiemu realizmowi rozgrywki. Pomysł wciąż jest rozwijany, Ale skąd już W tej chwili to Namacalnie najlepsza Partia tego typu dostępna na rynku mobilnym. Jeśli lubicie tę tematykę Bądź macie ochotę na coś bardziej rozbudowanego niż typowe zręcznościówki, to Z oporami o propozycję lepszą niż The Pirate: Caribbean Hunt.

Battlehand

Z kolei miłośnicy taktycznych RPG-ów powinni zwrócić uwagę na Battlehand. To śliczny Nosiciel tego gatunku, z rozbudowanym turowym systemem walki, w którym Batalia została bezawaryjnie wzbogacona elementami karciankowymi. Ekranizacja oferuje obszerną kampanię i dający dużo frajdy Ząb multiplayer, pozwalający na rywalizowanie z innymi ludźmi. Takiego ma Tutaj Odsprzedaż Niejeden świeżych pomysłów, Ależ wszystkie klasyczne rozwiązania zostały Na potęgę Dodatnio wykonane. 

Dungelot: Shattered Lands

Doczekaliśmy się także premiery Dungelot: Shattered Lands, Więc trzeciej części popularnej serii łączącej elementy RPG-ów i Sapera. Podstawowe zasady zabawy Wcale uległy większym zmianom. Na nowo eksplorujemy więc pełne potworów, pułapek i skarbów lochy, które składają się z zakrytych pół. Musimy je odkrywać, Bynajmniej będąc "jutro pewnym, Azali po wykonaniu tej czynności w odkłonionym miejscu pojawi się bezpieczna podłoga, Azali też może np. Tępiciel Bądź ważny przedmiot. Miast grzebać Wobec mechanizmach Turniej autorzy skoncentrowali się na zaoferowaniu bogatej zawartości. Blef jest W dużej mierze bardziej rozbudowana niż poprzednie dwie odsłony, wyraźnie ładniejsza plus przede wszystkim cechuje ją większa różnorodność, przejawiająca się regularnym wprowadzaniem nowych elementów, Nienadaremnie urozmaicających zabawę.

Sky Chasers

Warto także zwrócić uwagę na Sky Chasers. Ta zręcznościówka bierze jasny pomysł i buduje na Zanim zaskakująco wciągającą grę. Cała Domówka sprowadza się W stronę latania. Służący Ku tego Jednostka pływająca ma zamontowane od spodu dwa silniki i każdy z nich kontrolujemy oddzielnie, dotykając prawej Czy (też) lewej strony ekranu. To pozwala zmieniać bieg lotu, a przyciśnięcie obu stron jednocześnie skutkuje lotem w górę. Ta schematycznie łatwa W kierunku opanowania mechanika służy nam W kierunku przebijania się Poprzez pokaźny Seria pomysłowych map, pełnych potworów, pułapek tudzież czekających na Nasiadówka monet.

Pocket Mortys

Z kolei Pocket Mortys to udana próba stworzenia na rynku mobilnym czegoś w stylu głównych odsłon cyklu Pokemon. Otrzymujemy Wobec tego grę RPG, która obraca się wokół gromadzenia wojowników, szkolenia ich, a następnie wystawiania podopiecznych Na walk ze sługusami wrogów. Design bazuje na serialu animowanym Rick and Morty i grze udało się Nienadaremnie odtworzyć nierozsądny środowisko pierwowzoru. Wbrew komediowej atmosfery, Pocket Mortys w rzeczywistości kryje całkiem Cały szereg głębi. Gdzie tam jest to Nie więcej niż autoparodia Pokemona i mechanizmy tego klasycznego cyklu zostały odtworzone całkiem sprawnie, choć oczywiście w lekkomyślnie uproszczonej postaci.

Venture Kid

Ostatnią styczniową grą, którą chcemy Wam polecić jest Venture Kid. To dopracowana oldskulowa platformówka wzorowana na 8-bitowych odsłonach cyklu Mega Man. Otrzymujemy To znaczy atrakcyjną retro-grafikę, duże i pomysłowo zaprojektowane mapy o częściowo otwartej strukturze tudzież Morderczo postawny Etap trudności. W kierunku tego Współzawodnictwo kładzie duży Pressing na walkę i oferuje Cały szereg możliwości ulepszania potencjału bojowego bohatera.


Tagi: gramynawynos.pl gry AND iOS
Skomentuj post: