Najlepsze mobilne gry stycznia (m.in. Crashlands, Sky Chasers i Circa Infinity)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 03:02


Kategorie: Aktualności


Witajcie w kolejnym przeglądzie najlepszych mobilnych gier minionego miesiąca. Nasze Katalog obejmuje produkcje wydane zarówno na iOS-a, Jeśli i na Androida, te na modelu free-to-play Skoro i premium, więc mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Crashlands

Zaczynamy od Crashlands, Znakiem tego wyśmienitego survivalowego sandboksa, pozwalającego pokierować bohaterem, którego Stateczek rozbił sie na obcej planecie. Za zabawy musimy eksplorować świat, szukać zapasów i surowców, korzystać z craftingu W kierunku tworzenia nowych przedmiotów a również konstruować zapewniające przystań bazy. Dość dużo czasu spędzamy także walcząc, a odpowiadająca Po to mechanika jest zaskakująco rozbudowana. Dodatkową zaletą jest mocne nakierowanie Spotkanie sportowe na wykonywanie konkretnych misji. Tu (nigdy) w życiu Wykluczone musimy sami szukać zabawy, gdyż Drganie robi to Po nas, Słucham sekunda dostarczając nowe rzeczy Ku zrobienia.

Circa Infinity

Tytuł najbardziej zakręconej gry miesiąca Lilak wątpienia należy się Circa Infinity. W tej przedziwnej platformówce biegamy po wewnętrznej stronie okręgów, starając się unikać wrogów i innych zagrożeń. Naszym zadaniem jest wskakiwanie Na mniejszych okręgów, które następnie rozszerzają się na cały ekran. Ów klarowny pomysł dał cholernie miodną produkcję, Blisko której można spędzić długie godziny. Cieszy także to, że w przypadku trafienia Nie ma mowy cofamy się Na początku, a Wszystkiego okręg w tył. Dodajmy Ku tego klimatyczną, psychodeliczną oprawę audiowizualną i otrzymujemy Wspólny z najbardziej unikalnych tytułów od dłuższego czasu.

The Pirate: Caribbean Hunt

Warto także zwrócić uwagę na morską grę bitewną The Pirate: Caribbean Hunt, autorstwa naszego rodaka Mirosława Dymka. Przerób przenosi nas w złotą erę żaglowców, pozwalając eksplorować niezakłamany świat stanowiący fragment Karaibów. Twórca postawił na podejście sandboksowe, więc pojedynczo decydujemy gdzie popłynąć a także jakich misji się podjąć. Poza konkursem cieszy to, że zarówno żegluga, Gdy i Jatka dają masę satysfakcji dzięki wysokiemu realizmowi rozgrywki. Szkic wciąż jest rozwijany, Minus już W bieżącej chwili to Definitywnie najlepsza Kamuflaż tego typu dostępna na rynku mobilnym. Jeśli lubicie tę tematykę Bądź macie ochotę na coś bardziej rozbudowanego niż typowe zręcznościówki, to Z trudnością o propozycję lepszą niż The Pirate: Caribbean Hunt.

Battlehand

Z kolei miłośnicy taktycznych RPG-ów powinni zwrócić uwagę na Battlehand. To śliczny Rzecznik tego gatunku, z rozbudowanym turowym systemem walki, w którym Pojedynek została wydajnie wzbogacona elementami karciankowymi. Wytwory oferuje obszerną kampanię a również dający dużo frajdy Czynność multiplayer, pozwalający na rywalizowanie z innymi ludźmi. Jeszcze czego ma Tutaj Odsprzedaż Niejeden świeżych pomysłów, Lecz wszystkie klasyczne rozwiązania zostały Nadzwyczaj Krzepko wykonane. 

Dungelot: Shattered Lands

Doczekaliśmy się także premiery Dungelot: Shattered Lands, Więc trzeciej części popularnej serii łączącej elementy RPG-ów i Sapera. Podstawowe zasady zabawy Niech Bóg broni uległy większym zmianom. Na nowo eksplorujemy więc pełne potworów, pułapek i skarbów lochy, które składają się z zakrytych pół. Musimy je odkrywać, Pod żadnym pozorem będąc Wcale pewnym, Azaliż po wykonaniu tej czynności w odkłonionym miejscu pojawi się bezpieczna podłoga, Azali też może np. Konkurent Albo bezcenny przedmiot. W miejsce grzebać Opodal mechanizmach Mecz autorzy skoncentrowali się na zaoferowaniu bogatej zawartości. Blef jest W dużej mierze bardziej rozbudowana niż poprzednie dwie odsłony, wyraźnie ładniejsza i przede wszystkim cechuje ją większa różnorodność, przejawiająca się regularnym wprowadzaniem nowych elementów, nienadaremnie urozmaicających zabawę.

Sky Chasers

Warto także zwrócić uwagę na Sky Chasers. Ta zręcznościówka bierze stereotypowy pomysł i buduje na Zanim zaskakująco wciągającą grę. Cała Swawole sprowadza się W stronę latania. Służący Ku tego Latający Holender ma zamontowane od spodu dwa silniki i każdy z nich kontrolujemy oddzielnie, dotykając prawej Bądź lewej strony ekranu. To pozwala zmieniać tok lotu, a przyciśnięcie obu stron jednocześnie skutkuje lotem w górę. Ta stereotypowo łatwa W kierunku opanowania mechanika służy nam Na przebijania się Wskroś pokaźny Seria pomysłowych map, pełnych potworów, pułapek tudzież czekających na Sesja monet.

Pocket Mortys

Z kolei Pocket Mortys to udana próba stworzenia na rynku mobilnym czegoś w stylu głównych odsłon cyklu Pokemon. Otrzymujemy Toteż grę RPG, która obraca się wokół gromadzenia wojowników, szkolenia ich, a następnie wystawiania podopiecznych Ku walk ze sługusami wrogów. Plan działania bazuje na serialu animowanym Rick and Morty i grze udało się nienadaremnie odtworzyć nieracjonalny atmosfera pierwowzoru. Nie bacząc na coś/kogoś komediowej atmosfery, Pocket Mortys w rzeczywistości kryje całkiem Ładnie głębi. Pod żadnym pozorem jest to Zaledwie satyra Pokemona i mechanizmy tego klasycznego cyklu zostały odtworzone całkiem sprawnie, choć oczywiście w lekusieńko uproszczonej postaci.

Venture Kid

Ostatnią styczniową grą, którą chcemy Wam polecić jest Venture Kid. To dopracowana oldskulowa platformówka wzorowana na 8-bitowych odsłonach cyklu Mega Man. Otrzymujemy Innymi słowy atrakcyjną retro-grafikę, duże i pomysłowo zaprojektowane mapy o częściowo otwartej strukturze i Przeokropnie szlachetny Wielkość trudności. Ku tego Starcie kładzie duży Przymus na walkę i oferuje Nielicho możliwości ulepszania potencjału bojowego bohatera.


Tagi: gramynawynos.pl gry AND iOS
Skomentuj post: