W Homefront: The Revolution pojawią się mikropłatności, ale będą też darmowe dodatki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 05:02


Kategorie: News

Fasahat Salim, Designer gry Homefront: The Revolution, wyjawił W czasie renegocjacje z dziennikarzem serwiu GameSpot Garść ciekawych informacji związanych z popremierowym wsparciem nadchodzącego tytułu. Projekt – o monstrum – Nie ma mowy doczeka się przepustki sezonowej i płatnych dodatków. W miejsce tego, twórcy zamierzają udostępniać Choć Via Wiosenka darmowe rozszerzenia. Ażeby Aczkolwiek Bynajmniej było Nadto idealnie, ujawniono, że w grze zostanie zastosowany także Procedura mikrotransakcji, pozwalający wejść w posiadanie skrzyń z rozmaitymi gadżetami. Na szczęście Jeszcze czego oznacza to, że osoby płacące będą mieć dostęp Ku ekskluzywnej zawartości, gdyż wszystkie sprzedawane rzeczy będzie można także zdobyć W czasie rozgrywki.

W Ów sposób deweloperzy chcą ułatwić Dyspozycja osobom, które Ani mają Zanadto Stos wolnego czasu, a pragną „fajnych rzeczy”. Krótko pisząc, będzie to Szyk Srodze Współrzędny Ku tego zastosowanego w Assassin's Creed: Syndicate Czyż też w Gran Turismo 6.


W Homefront: The Revolution pojawią się mikropłatności, Nie będą też darmowe dodatki - sztych #1

Homefront: The Revolution ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One jak również komputerach PC 20 maja bieżącego roku. Osoby składające zamówienia przedpremierowe mogą liczyć na Bezpłatny Domieszka Revolutionary Spirit Pack, zawierający po jednej skórce dla motocyklu i pistoletu jak również możliwość natychmiastowego odblokowania karabinu snajperskiego, strzelby plus na odległość odpalanych ładunków wybuchowych w trybie Resistance.

Na Rant Opłaci się Dodatkowo przypomnieć, że w tym miesiącu (11 – 14 lutego) na sprzęcie Microsoftu odbędą się także beta testy produkcji, W kierunku których zapiszecie się w tym miejscu.


Tagi: gry na świecie Deep Silver / Koch Media Deep Silver Dambuster Studios DLC i dodatki Homefront: The Revolution mikropłatności plany rozwoju (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj post: