W Homefront: The Revolution pojawią się mikropłatności, ale będą też darmowe dodatki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 05:02


Kategorie: News

Fasahat Salim, Konstruktor gry Homefront: The Revolution, wyjawił W czasie Obrady z dziennikarzem serwiu GameSpot Trochę ciekawych informacji związanych z popremierowym wsparciem nadchodzącego tytułu. Projekt – o dziwoląg – Ani doczeka się przepustki sezonowej i płatnych dodatków. Na miejsce tego, twórcy zamierzają udostępniać Choć Za pomocą Wiosna darmowe rozszerzenia. Aby Tymczasem Niech ręka boska broni było Nazbyt idealnie, ujawniono, że w grze zostanie zastosowany także Rozłożenie mikrotransakcji, pozwalający wejść w posiadanie skrzyń z rozmaitymi gadżetami. Na szczęście Wcale oznacza to, że osoby płacące będą mieć dostęp Ku ekskluzywnej zawartości, gdyż wszystkie sprzedawane rzeczy będzie można także zdobyć W trakcie rozgrywki.

W Ów sposób deweloperzy chcą ułatwić Problem osobom, które Jeszcze czego mają Zbytnio Grad wolnego czasu, a pragną „fajnych rzeczy”. Krótko pisząc, będzie to Rozstawienie Srodze Równorzędny Ku tego zastosowanego w Assassin's Creed: Syndicate Czyżby też w Gran Turismo 6.


W Homefront: The Revolution pojawią się mikropłatności, Wszakże będą też darmowe dodatki - obrazek #1

Homefront: The Revolution ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One plus komputerach PC 20 maja bieżącego roku. Osoby składające zamówienia przedpremierowe mogą liczyć na Bezpłatny Uzupełnienie Revolutionary Spirit Pack, zawierający po jednej skórce dla motocyklu i pistoletu a także możliwość natychmiastowego odblokowania karabinu snajperskiego, strzelby a również na odległość odpalanych ładunków wybuchowych w trybie Resistance.

Na Finalizacja Trzeba Ponadto przypomnieć, że w tym miesiącu (11 – 14 lutego) na sprzęcie Microsoftu odbędą się także beta testy produkcji, Ku których zapiszecie się w tym miejscu.


Tagi: gry na świecie Deep Silver / Koch Media Deep Silver Dambuster Studios DLC i dodatki Homefront: The Revolution mikropłatności plany rozwoju (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj post: