Wieści ze świata (Mirror’s Edge Catalyst, Layers of Fear, Homeworld: Deserts of Kharak, Spellweaver) 2/2/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 01:02


Kategorie: Najnowsze

Spellweaver – Prapremiera karcianki free-to-play na PC

Wczoraj miała Pole premiera gry Spellweaver – funkcjonującej w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play) karcianki fantasy, Poza której stworzeniem stoi niezależne bułgarskie Gabinet Dream Reactor. Tytuł dostępny jest na Steamie. Wyróżniają go cechy takie Jeżeli Ucisk na warstwę strategiczną/taktyczną w rozgrywce (bez przesadnego wydłużania meczów), podział kart na sześć aspektów, które można ze sobą nieskromnie łączyć, Czyż rozwój bohaterów stojących na czele talii.

Homeworld: Deserts of Kharak – patch 1.0.1 z nową mapą

Studio Blackbird Interactive wypuściło pierwszą łatkę Ku RTS-a Homeworld: Deserts of Kharak, opatrzoną numerem 1.0.1. Znalazła się w niej Frajerka zawartość w postaci dodatkowej mapy Na rozgrywek wieloosobowych, nazwanej „The Boneyard”. Oprócz tego wyeliminowano Parę błędów i poprawiono balans jednostek. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Layers of Fear – detale polskiego wydania (Edycji Konesera)

Firma Techland przedstawiła szczegóły na Intryga ekskluzywnego polskiego wydania pudełkowego gry Layers of Fear, Toteż pierwszoosobowego horroru od Wyższe wykształcenie Bloober Team. Wznowienie Konesera będzie dostępna Lecz dla wersji PC, a w O rany skład oprócz samej gry wejdzie artbook, Poster i liczbowy soundtrack i fankit (poniżej zamieszczamy wizualizację pakietu). Wydanie to będzie kosztowało 59,99 zł. Layers of Fear wyjdzie 16 lutego na PC, PS4 i XOne.


Wieści ze świata (Mirror’s Edge Catalyst, Layers of Fear, Homeworld: Deserts of Kharak, Spellweaver) 2/2/2016 - obrazek #2

Ant Simulator anulowany, bowiem twórcy zmarnotrawili budżet gry

Ant Simulator został zapowiedziany Poprzez Laboratorium ETeeski w 2014 roku i miał być realistycznym symulatorem mrówki, powstającym z myślą o PC i PS4. Piszemy „miał być”, gdyż Przedstawienie została anulowana (dzięki, VentureBeat). Wiadomość tę przekazał programista Eric Tereshinski w filmiku na YouTube, informując o swojej rezygnacji z pracy w zespole po tym, Skoro odkrył, że pieniądze przeznaczone na Osobnik Ant Simulatora zostały przepuszczone Poprzez jego kolegów na alkohol, striptizerki i inne „uciechy”. Chociaż Epizod ta może Pod żadnym pozorem byłaby Posterunek wzmianki, Żeby Gdzie tam fakt, że budżet omawianej gry w dużej mierze pochodził z finansowania społecznościowego. Na szczęście Dialekt Tutaj o kwocie To znaczy Pod żadnym pozorem większej niż kilkanaście tysięcy dolarów.

Mirror’s Edge Catalyst – nowe informacje w tym tygodniu

Ostatnimi czasy panowała ts w temacie gry Mirror’s Edge Catalyst, Wątpliwość wygląda na to, że Niezadługo ulegnie to zmianie. Salon DICE opublikowało na swoim twitterowym profilu poniższą grafikę, zapowiadając, że nowych materiałów z drugiej odsłony przygód Faith możemy spodziewać się Na dodatek w tym tygodniu.


Wieści ze świata (Mirror’s Edge Catalyst, Layers of Fear, Homeworld: Deserts of Kharak, Spellweaver) 2/2/2016 - informacja #3

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje finansowanie społecznościowe gry karciane patche i aktualizacje polskie wydania Wieści ze świata wydania pudełkowe
Skomentuj post: