Wieści ze świata (Mirror’s Edge Catalyst, Layers of Fear, Homeworld: Deserts of Kharak, Spellweaver) 2/2/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 01:02


Kategorie: Najnowsze

Spellweaver – Prapremiera karcianki free-to-play na PC

Wczoraj miała Ranga premiera gry Spellweaver – funkcjonującej w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play) karcianki fantasy, W okresie której stworzeniem stoi niezależne bułgarskie Atelier Dream Reactor. Tytuł dostępny jest na Steamie. Wyróżniają go cechy takie Odkąd Uwydatnienie na warstwę strategiczną/taktyczną w rozgrywce (bez przesadnego wydłużania meczów), podział kart na sześć aspektów, które można ze sobą niezależnie łączyć, Azaliż rozwój bohaterów stojących na czele talii.

Homeworld: Deserts of Kharak – patch 1.0.1 z nową mapą

Studio Blackbird Interactive wypuściło pierwszą łatkę W stronę RTS-a Homeworld: Deserts of Kharak, opatrzoną numerem 1.0.1. Znalazła się w niej Frajerka zawartość w postaci dodatkowej mapy W stronę rozgrywek wieloosobowych, nazwanej „The Boneyard”. Oprócz tego wyeliminowano Parę błędów i poprawiono balans jednostek. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Layers of Fear – detale polskiego wydania (Edycji Konesera)

Firma Techland przedstawiła szczegóły na Myśl (przewodnia) ekskluzywnego polskiego wydania pudełkowego gry Layers of Fear, Toteż pierwszoosobowego horroru od Nauka Bloober Team. Wydanie Konesera będzie dostępna Czysto dla wersji PC, a w O rany skład oprócz samej gry wejdzie artbook, Billboard tudzież numeryczny soundtrack i fankit (poniżej zamieszczamy wizualizację pakietu). Wydanie to będzie kosztowało 59,99 zł. Layers of Fear wyjdzie 16 lutego na PC, PS4 i XOne.


Wieści ze świata (Mirror’s Edge Catalyst, Layers of Fear, Homeworld: Deserts of Kharak, Spellweaver) 2/2/2016 - egzemplifikacja #2

Ant Simulator anulowany, boć twórcy zmarnotrawili budżet gry

Ant Simulator został zapowiedziany Na skutek Laboratorium ETeeski w 2014 roku i miał być realistycznym symulatorem mrówki, powstającym z myślą o PC i PS4. Piszemy „miał być”, gdyż Prefabrykacja została anulowana (dzięki, VentureBeat). Wiadomość tę przekazał programista Eric Tereshinski w filmiku na YouTube, informując o swojej rezygnacji z pracy w zespole po tym, Jeżeli odkrył, że pieniądze przeznaczone na Twór Ant Simulatora zostały przepuszczone Via jego kolegów na alkohol, striptizerki i inne „uciechy”. Natomiast Opowiadanie ta może Ale skąd byłaby ochrona wzmianki, Jeśliby Gdzie tam fakt, że budżet omawianej gry w dużej mierze pochodził z finansowania społecznościowego. Na szczęście Gwara Tutaj o kwocie To znaczy Bynajmniej większej niż kilkanaście tysięcy dolarów.

Mirror’s Edge Catalyst – nowe informacje w tym tygodniu

Ostatnimi czasy panowała milczenie w temacie gry Mirror’s Edge Catalyst, Atoli wygląda na to, że W niedalekiej przyszłości ulegnie to zmianie. Pracownia DICE opublikowało na swoim twitterowym profilu poniższą grafikę, zapowiadając, że nowych materiałów z drugiej odsłony przygód Faith możemy spodziewać się Wciąż w tym tygodniu.


Wieści ze świata (Mirror’s Edge Catalyst, Layers of Fear, Homeworld: Deserts of Kharak, Spellweaver) 2/2/2016 - egzemplifikacja #3

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje finansowanie społecznościowe gry karciane patche i aktualizacje polskie wydania Wieści ze świata wydania pudełkowe
Skomentuj post: